Okršaj šljakaša u Kicbilu!
PEDRO Martinez i Nikolas Heri sastaće se u prvom kolu Kicbila.
Foto Profimedia
Španac je ove godine uzeo svoj prvi ATP trofej, bilo je to u Santijagu krajem februara, kada je u finalu savladao Sebastijana Baeza. Ove sezone je takođe imao i najviši plasman u karijeri, pre dva meseca je bio na 40. mestu.
Sa druge strane dvadesetšestogodišnji Čileanac je svoju prvu i jedinu titulu uzeo 2019. godine u Baštadu, radi se o igraču koji je pre povrede bio član TOP 50. Ove godine je odigrao jako malo mečeva na ATP turnirima, svega sedam, najviše vremena je provodio po čelendžerima, gde je odigrao osam turnira iz te serije.
Obojici tenisera je specijalnost igranje na sporoj podlozi, a naša procena je da će u prvom setu pasti ponuđeni broj gemova.
NAŠ TIP: 8-10 (kvota 1,55)
Preporučujemo
NAVIJAMO ZA SAŠU ILIĆA: Kvota na CSKA je ODLIČNA, "armejci" mogu do prvog mesta!
25. 07. 2022. u 10:30
RUSI SE OVOME NISU NADALI: Pola Rusije besno zbog onog što se desilo u Beogradu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
23. 02. 2026. u 20:02
TUŽBA OD 20 MILIONA DOLARA ZBOG SINERA I DOPINGA! Ovoj zvezdi tenisa je puko film od neviđene nepravde!
To kako se Janik Siner provukao sa minijaturnom kaznom zbog doping afere (samo tri meseca pauze, baš između dva grend slema, da ni ne oseti suspenziju, a i Iga Švjontek, koja je na slični način prošla, prilično je iznerviralo Taru Mur, teniserku koja traži nadoknadu od 20 milona dolara od Ženske teniske asocijacije (VTA).
23. 02. 2026. u 19:33
SRBI U CENTRU SKANDALA SVETSKIH RAZMERA! Još Srba hitno izbačeno iz tenisa, uradili ono što nikako nisu smeli!?
Najnovije vesti iz tenisa su šokantne.
23. 02. 2026. u 15:18
Komentari (0)