APOLON U KATASTROFALNOJ FORMI: Svi parametri ukazuju na jedno!

В.М.

07. 05. 2025. u 12:48

PAFOS gostuje Apolonu u revanšu polufinala Kupa Kipra, sa jasnom ulogom favorita.

АПОЛОН У КАТАСТРОФАЛНОЈ ФОРМИ: Сви параметри указују на једно!

Foto: Profimedia

Prvi meč pripao je Pafosu rezultatom 4:2.

Apolon je u katastrofalnoj formi – poslednji u plej-ofu i bez pobede u poslednjih pet prvenstvenih mečeva. Dodatni problem je što u poslednjih pet međusobnih duela protiv Pafosa ima isto toliko poraza, uz skromna dva postignuta gola.

Sa druge strane, Pafos je već obezbedio titulu u ligi i sada može u potpunosti da se posveti Kupu.

Ima fantastičan skor u gostima – 13 pobeda u 17 utakmica i samo 12 primljenih golova. Sve ukazuje da će šampion nastaviti niz pobeda protiv nemoćnog Apolona.

NAŠ TIP: 2 (kvota 2,30)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

MIŠLJENJA SU OPREČNA: Da li zaista ovaj jezik koristi najviše poslovnih ljudi?