BANJALUKA NEOSVOJIVA TVRĐAVA: Borac želi novi podvig protiv Rapida

Stefan Rajić

06. 03. 2025. u 09:50

Iz meča u meč, Borac iz Banjaluke podiže lestvicu. Sjajnim partijama u Ligi konferencija uspeo je da se plasira u osminu finala. Protiv Rapida iz Beča, Banjalučani se nadaju da bi mogli da ostvare još jedan podvig za divljenje (četvrtak, 18.45). Revanš u prestonici Austrije igra se 13. marta.

БАЊАЛУКА НЕОСВОЈИВА ТВРЂАВА: Борац жели нови подвиг против Рапида

FOTO: Profimedia

Do sada se na “Gradskom stadionu” niko nije naigrao fudbala. U trećem po značaju takmičenju UEFA, fudbaleri Borca u Republici Srpskoj nisu doživeli poraz. Na strani su jedino uspeli da ih nadigraju PAOK iFerencvaroš.

Uz to, puleni Mladena Žižovića imaju iskustvo protiv austrijskih timova, u ligaškom delu pobedili su LASK (2:1). Ekipa iz Linca nedavno je odmerila snage sa Bečlijama u okviru domaćem šampionata i slavila je 2:1, što može da posluži kao dodatni podstrek. Takođe, Rapid je u očajnoj formi otkako se nastavilo tamošenje prvenstvo početkom februara, što će Borac pokušati da iskoristi.

Četvrtak (18.45): Borac – Rapid 3.60 3.50 2.10

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!

ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.

08. 12. 2025. u 15:15

IZGUBILI SMO DVA IGRAČA! Saša Obradović posle Bosna - Zvezda, a pred derbi: Ovo je najgora situacija od početka sezone!

"IZGUBILI SMO DVA IGRAČA!" Saša Obradović posle Bosna - Zvezda, a pred derbi: Ovo je najgora situacija od početka sezone!

Izuzetno je zanimljivo bilo posle utakmice Bosna - KK Crvena zvezda u okviru ABA lige, jer je Zvezdin trener Saša Obradović odgovarao na brojna pitanja, od (sve lošije) kadrovske situacije u crveno-belom taboru, preko "bosanskog gostoprimstva", do burne situaciju u Partizanu usled odlaska Željka Obradovića, a upravo su crno-beli naredni rival njegove ekipe.

08. 12. 2025. u 19:34

Komentari (0)

Nova oprema za školu, bolji uslovi za talente: Fondacija Mozzart verna podrška obrazovanju