JURIMO HET-TRIK! Evo Tip tiketa za ponedeljak
PROGNOZA Lige nacija nam ide kao od šale, danas jurimo treći uzastopni pogodak!
FOTO: EPA
Jučerašnji dobitni tiket možete videti OVDE, a evo i današnjih predloga.
Ponedeljak
20.45 Nemačka - Holandija GG&|1+ (1,82)
20.45 Belgija - Francuska X2&2+ (1,80)
20.45 Italija - Izrael D 2-4 (1,53)
Ukupna kvota: 5,01
Nemačka i Holandija igraju izuzetno napadački fudbal, golovi su redovna pojava na njihovim mečevima, što smo i videli na minulom međusobnom duelu početkom septembra kada je bilo 2:2.
Francuska je u poslednjih par meseci dva puta pobeđivala Belgiju, na Evropskom prvenstvu (1:0) i u drugom kolu Lige nacija (2:0), ali "galski petlovi" su danas bez Mbapea i Grizmana koji se penzionisao iz reprezentativnog fudbala, te zbog toga nešto opreznije predlažemo duplu šansu na njih uz bar dva gola na meču jer će Belgijanci sigurno igrati ofanzivno pred svojim navijačima pošto su im potrebna tri boda, što će ostaviti prostor za kontre brzonogih Francuza.
Za kraj tipujemo da će Italija dati između dva i četiri gola protiv Izraela, kvalitetniji su, igraju pred svojim navijačima u Udinama i očekujemo rutinski trijumf.
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
SVI U ŠOKU! Reprezentativka Srbije ima rak, doktori dijagnostikovali karcinom - svi se mole za nju!
Najnovije vesti iz srpskog sporta su uzdrmale mnoge.
02. 02. 2026. u 20:00
SVET JE ZATEČEN: "Smuvali" se "kod Jokića"?! Kim Kardašijan ima novog dečka, nećete nikad pogoditi ko je!
Najnovije vesti iz sveta "šoubiznisa" iznenadile su mnoge.
02. 02. 2026. u 18:44
ZAPAD U ŠOKU! Cela Rusija slavi, ovo je čekala od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako.
02. 02. 2026. u 15:29
Komentari (0)