DOMAĆI TIP: Tradicionalna goleada u Lučanima
U poslednjoj utakmici 22. kola Superlige Srbije fudbaleri Mladosti će u Lučanima dočekati Voždovac (16.30).
FOTO: M. Vukadinović
Domaćin je odlično otvorio drugi deo sezone i istakao je intencije za plasman u plej-of fazu takmičenja. Prvo je odneo bod sa ''Karađorđa'' remijem protiv Vojvodine (1:1), a zatim je savladao Spartak u Subotici pogotkom Frajdeja (1:0).
Zahvaljujući tim trijumfima izdigao se na tabeli i sada zauzima osmo mesto, a danas ima priliku da novom pobedom dođe i do šeste pozicije.
Oba gola za njih na tim mečevima postizao je Patrik Frajdej koji je sa sedam pogodaka na svom saldu najbolji strelac ekipe i očigledno je Mladost uradila odličan posao njegovim dovođenjem letos, pogotovo jer nije koštao ništa klub pošto je došao posle isteka ugovora sa Kečiorengudžuom.
Sa druge strane, Voždovac nije imao sreće u uvodna dva kola prolećnog dela prvenstva i poražen je od Crvene zvezde i Napretka identičnim rezultatom, 1:2.
Gosti su na taj način pali na deveto mesto tabele Superlige Srbije, što i ne čudi s ozbirom na to da su za vreme zimskog prelaznog roka izgubili par bitnih igrača i trebaće da se ovaj sastav uigra pod trenerskom palicom Nikole Mitića koji je zamenio Marka Savića na klupi ''zmajeva''.
U prvom delu sezone Voždovac je savladao Mladost sa 3:1, što je bila samo jedna u nizu goleada koje tradicionalno igraju ovi timovi i na poslednjih pet njihovih zvaničnih obračuna dolazila je igra GG.
NAŠ TIP: GG (kvota 1,82)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
SVI U ŠOKU! Reprezentativka Srbije ima rak, doktori dijagnostikovali karcinom - svi se mole za nju!
Najnovije vesti iz srpskog sporta su uzdrmale mnoge.
02. 02. 2026. u 20:00
SVET JE ZATEČEN: "Smuvali" se "kod Jokića"?! Kim Kardašijan ima novog dečka, nećete nikad pogoditi ko je!
Najnovije vesti iz sveta "šoubiznisa" iznenadile su mnoge.
02. 02. 2026. u 18:44
ZAPAD U ŠOKU! Cela Rusija slavi, ovo je čekala od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako.
02. 02. 2026. u 15:29
Komentari (0)