"LABUDOVI" NE GUBE: Piterboro - Svonzi

Н.П.

16. 03. 2022. u 10:44

PULENI Stiva Evansa dočekuju klub iz Velsa u susretu 38. kola Čempionšipa.

ЛАБУДОВИ НЕ ГУБЕ: Питерборо - Свонзи

Profimedia

Ekipi sa "London rouda" predstoji grčevita borba za opstanak do kraja sezone, verovali ili ne ona je poslednju pobedu u ligi ostvarila 12. decembra prošle godine nad Milvolom rezultatom (2:1), opravdano se nalazi na samom dnu tabele sa 23 osvojena boda.


Gosti takođe nisu u formi vezali su dva uzastopna poraza u prvenstvu od Fulama kod kuće (1:5), i na strani su položili oružje pred Blekpulom (1:0), pali su na 16. mesto u Čempinšipu sa 44 boda.


"Labudovi" su savladali večerašnjeg rivala na prethodna četiri međusobna duela ali domaćinu takođe gori pod nogama svaki bod mu je jako bitan do kraja sezone, savetujemo da je ovde najbolje pokušati sa duplom šansom.


NAŠ PREDLOG: X2 (kvota 1,40)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke, pa je to čak dovelo i do toga da reaguje predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, a onda i do jednog šok-obrta.

11. 03. 2026. u 19:25

Komentari (0)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje