FIKS DANA: "Zmajevi" rutinskom pobedom otvaraju sezonu
SLOVENAČKO prvenstvo se večeras vraća u akciju, a prvi meč će odigrati Olimpija i Primorje koji se sastaju na "Stadionu Stožice" od 20.15.
Foto Profimedia
Nakon osvajanja titule pre dve godine, Olimpija je prošle sezone podbacila u domaćem prvenstvu gde je zauzela treće mesto iza Celja i Maribora.
Ove godine plan joj je da se vrati u borbu za titulu i nada se da će je tamo povesti novi šef struke Viktor Sančez koji je ujedno i najveće pojačanje "zmajeva" ovog leta.
Špansti šef struke je u svojoj karijeri vodio ekipe poput Betisa, Deportiva i Malage, tako da je u Ljubljanu došao menadžer sa mnogo iskustva koje bi trebalo praviti razliku u odnosu na druge trenere u ligi.
Sančez je shvatio svoj zadatak u Ljubljani i spreman je da je vrati u vrh, ozbiljno je radio sa igračima na pripremama na kojima je Olimpija beležila odlične rezultate i na četiri odigrane utakmice ostvarila je isto toliko pobeda.
Savladala je redom Gloriju, Sarajevo, Slovacko i CSKA 1948, a posebno je impresivno što je primila samo jedan gol na tim susretima.
Kvota na nju je večeras u velikom padu, sa 1,35 se spustila na 1,17, a to i ne čudi s ozbirom da na "Stožice" dolazi novajlija u eliti koji je imao katastrofalne pripreme.
Primorje je odigralo čak sedam priajteljskih mečeva uoči nove sezone, ali ne samo da nije slavilo ni na jednom meču, već je i doživelo čak šest poraza i jedno je od glavnih favorita za ispadanje iz slovenačke Prve lige.
Olimpija je daleko kvalitetniji protivnik i verujemo da je rutinska pobeda Ljubljančana izvesna, te je stavljamo kao tip dana.
NAŠ TIP: 1&2-6 (kvota 1,50)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
MISTERIOZNA PORUKA VLADANA MILOJEVIĆA! Evo šta je trener Crvene zvezde rekao posle novog poraza, i to opet od Vojvodine!
Crvena zvezda i Vojvodina odigrali su derbi kola Superlige Srbije u fudbalu, a nakon njega, strateg aktuelnog šampiona naše zemlje, Vladan Milojević, na sebi svojstven način je sumirao utiske.
07. 12. 2025. u 19:15
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Komentari (0)