KORONA VIRUS U MAČVANSKOM OKRUGU: Najbolje u Koceljevi, a evo kakva je epidemiološka situacija u ostalim opštinama
U MINULIH nedelju dana broj zaraženih korona virusom u gradovima i opštinama Mačvanskog okruga povećan je za 707, saopštio je Zavod za javno zdravlje u Šapcu.
Foto: V. Mitrić
U ovom delu Srbije 1503 aktivno obolelih od tog virusa, koji hara svetom.
Najviše novoobolelih bilo je u Šapcu -373, pa u Loznici 133.Najmanje novozaraženih(10)je u Koceljevi i Krupnju(14).
U Šapcu, najvećem gradu, sada je aktivno obolelih 772, u Loznici 305, u Bogatiću 141 u Vladimircima i Malom Zvorniku po 72, u Krupnju 43, u Ljuboviji 64, dok je najmanje u Koceljevi -34.
Preporučujemo
PADA BROJ ZARAŽENIH U KRALjEVU: Pozitivno još 12 osoba, preminuo jedan pacijent
03. 05. 2021. u 15:51
NASTAVAK IMUNIZACIJE U SVILAJNCU: Danas i sutra vakcina se može primiti bez zakazivanja
03. 05. 2021. u 15:10
MLADA MAMA (33) IZGUBILA BITKU SA KORONOM: Preminula je u bolnici u Batajnici pred zoru
03. 05. 2021. u 14:57
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)