U PARAĆINU UTROŠENO 12.538 VAKCINA: Više od 5.320 ljudi primilo obe doze cepiva
OD početka imunuzacije stanovništva u Paraćinu do prvog aprila utrošeno je 12.538 doza cepiva različitih proizvođača, a kompletno je vakcinisano 5.321 ljudi.
Foto: Z. Rašić
Građani vakcinu mogu da prime i danas na puktu u Sprotskom centru „7. jul“. Na spisku za drugu dozu tokom prepodneva bile su 163 osobe za „Sinofarm“ i 14 za Fajzerovu vakcinu, dok se popodne daje prva doza „Sputnjika“, a treba da je primi 130 Paraćinaca.
Sutra prepodne i u ponedeljak predviđena je samo druga doza, dok u nedelju vakcioni punkt neće raditi.
Preporučujemo
OBOLELO JOŠ 132 GRAĐANA: Kraljevo i dalje u vrhu po broju novozaraženih virusom korona
02. 04. 2021. u 16:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)