GRADE NOVU SAOBRAĆAJNICU: Radovi u okviru radne zone "Ravni gaj" kod Knića
U OKVIRU radne zone „Ravni gaj“ u istoimenom naselju kod Knića odobrena je gradnja manipulativne saobraćajnice, a vrednost radova je 35,4 miliona dinara, bez PDV.
Foto: SO Knić
Reč je o projektu koji je odobren u okviru konkursa Ministarstva privrede za podršku unapređenja poslovne infrastrukture za ovu godinu.
Učešće opštine Knić je 7,1 milion dinara a osim nove saobraćajnice biće urađena i saobraćajna signalizacija kao i hidrotehničke instalacije.
Preporučujemo
IZREČENO 97 RAZLIČITIH MERA: Kažnjeni Kragujevčani tokom pojačane kontrole
12. 03. 2021. u 16:17
RADOVI GOTOVI DO POLOVINE MAJA: Počela sanacija klizišta na putu Kragujevac-Batočina
11. 03. 2021. u 16:38
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)