EPIDEMIOLOŠKO STANJE U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Još 112 zaraženih kovidom 19
PREMA podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, u Braničevskom okrugu u poslednja 24 sata registrovano je još 112 osoba zaraženih Kovidom 19.
Foto D. Novković
Od toga u Požarevcu novoobolelih je 41, u Petrovcu na Mlavi 28, u Kučevu 11, u Golupcu 10, u Velikom Gradištu i Malom Crniću po sedam, a u Žagubici i Žabarima po četiri.
Računajući i novobolele, od početka epidemije u Požarevcu ukupan broj zaraženih je 2.480, u Petrovcu na Mlavi 948, u Velikom Gradištu 766, u Kučevu 419, u Golupcu 308, u Malom Crniću 260, u Žagubici 194 i u Žabarima 136.
Preporučujemo
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)