ZA NAJBOLJE UČENIKE PARAĆINSKIH ŠKOLA: Knjige na dar od lokalne samouprave
KAO i svake godine, u paraćinskom pozorištu organzovana je svečanost na kojoj su uručene knjige najboljim učenicima osnovnih i srednjih škola u protekloj 2024/2025. godini.
Foto: B. Petrović
Na ovaj način lokalna samouprava pokazuje da vrednuje rezultate i učenički trud, ali i trud roditelja i nastavnika koji su u velikom broju prisustvovali svečanom događaju.
Knjige je podelio i čestitao im član Opštinskog veća zadužen za obrazovanje Dejan Nešić.
Osim najboljih po uspehu i vukovaca, nagrađeni su učenici koji su ostvarili izvanredne plasmane i rezultate na republičkim i međunarodnim takmičenjima minule školske godine.
Preporučujemo
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
POKRENUTA DVOSTRUKA DIPLOMATSKA OFANZIVA: Strah zbog Grenlanda preplavio Evropu, lideri sada imaju novu taktiku
EVROPSKE vlade pokrenule su dvostruku diplomatsku ofanzivu kako bi ubedile predsednika SAD Donalda Trampa da odustane od svojih pretenzija prema Grenlandu - kroz lobiranje u Vašingtonu i pritisak na NATO da otkloni bezbednosne zabrinutosti američkog predsednika.
09. 01. 2026. u 13:11
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)