KIKINDA - PRESTONICA BASKETA ZA 2024: Turnir „3x3 Mamut Open Kikinda 2024“ najbolji u Srbiji
Kikinda je postala prestonica basketa 3 na 3, olimpijskog sporta, u kojem naša reprezentacija ima osvojena najsjajnija odličja, a tradicionalni turnir „Mamut open Kikinda“, koji je letos održan peti put, proglašen je za najbolji turnir prvenstva Srbije za 2024 godinu.
Foto: Grad Kikinda
Time je Kikinda postala prestonica basketa u Srbiji za ovu godinu, saopšteno je iz Gradske uprave.
- U Kragujevcu je održan „Novogodišnji turnir“ u basketu 3x3, kojim je završena sezona za ovu godinu koja je posebno značajna za Kikindu. Naš, tradicionalni turnir „Mamut open Kikinda“ postavio je naš grad na svetsku mapu košarke i basketa, jer je proglašen za najbolji u ovoj godini. To dokazuje da imamo sve potrebne kapacitete i znanje za ovakve događaje, a da je basket veoma popularan u našem gradu i da je poželjan domaćin za ekipe koje dolaze iz svig gradova i opština Srbije – saopšteno je iz Gradske uprave.
Priznanje u Kragujevu, u ime Grada, primio je Dejan Pudar, zamenik gradonačelnika, koji je zahvalio Savezu na ovom priznanju i svima koji su podržali turnir.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)