PREGLEDI MOBILNIM MAMOGRAFOM U JAGODINI: Prijavljeno više od 500 žena

NA MOBILNOM mamografu čiji rad uz podršku Ministarstva zdravlja realizuje Institut za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut“, proteklog vikenda počeli su pregledi žena iz opštine Jagodina, i okolnih opština Pomoravskog okruga.

ПРЕГЛЕДИ МОБИЛНИМ МАМОГРАФОМ У ЈАГОДИНИ: Пријављено више од 500 жена

Foto: Privatna arhiva

U prvoj nedelji zakazivanja za rani skrining raka dojke prijavilo se više od 500 žena, a zakazivanje traje i dalje.

Pregled se obavi za petnaestak minuta, uz obavezno prethodno zakazivanje telefonskim putem pozivanjem kol-centra jagodinskog Doma zdravlja, 035/88-205-57 ili 064/819-8167.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

SEDMORO SRBA UBIO TOMPSON ILI NJEGOV BRAT? Svedoci masakra u selu kod Knina otkrivaju strašne detalje zločina (FOTO)