AKO IMATE IDEJU DA PROMENITE SVET: Konkurs za "Smart start" program je u toku
FOND za inovacionu delatnost predstavio je u Paraćinu svim zainteresovanim mladim ljudima svoj program „Smart start“, koji daje vetar u leđa kreativnim timovima i stručnjacima koji imaju ideju za izazove tržišta.
Foto: Fejsbuk/RISC Paraćin
Na poziv Regionalnog inovacionog startap centra (RISC), koji je bio suorganizator događaja, u radionici je učestvovao veliki broj Paraćinaca kojima je pružena jedinstvena prilika da saznaju šta sve „Smart start“ nudi.
Kako je objasnila savetnica za programe pomenutog fonda Milica Macura, obezbeđena su bespovratna sredstva do 5,4 miliona dinara po projektu, uz finansiranje do 90 odsto ukupnog budžeta.
Prijavljivanje za četvrti po redu javni poziv traje do 16 decembra.
Foto: Fejsbuk/RISC Paraćin
Osim finansijske pomoći, Fond za inovacionu delatnost pomoći će i putem mentorstva.
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)