ENERGETSKA SANACIJA: Potpisana 33 ugovora, vrednost 10 miliona dinara
U opštini Petrovac na Mlavi potpisani su trojni ugovori po javnom pozivu za sufinansiranje mera energetske sancije porodičnih kuća i stanova za 2024. godinu.
D. Novković
Zaključena su 33 ugovora, a ukupan iznos opredeljen za ovaj javni poziv iznosi 10 miliona dinara. Od toga, polovina je obezbeđena iz budžeta petrovačke opštine, a polovina od strane Ministarstva rudarstva i energetike. Ovo je treća godina kako opština Petrovac na Mlavi raspisuje ovakav javni poziv i nastaviće to i ubuduće, zbog velike zainteresovanosti građana.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SVI IGRALI SRPSKO KOLO: Završen 27. Međunarodni festival folklora „Vršački venac“ (FOTO)
10. 07. 2026. u 19:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)