SNAGE ODMERILO 300 MALIŠA: U Subotici održana "Liga malih šampiona"
Fiskulturna sala Tehničke škole „Ivan Sarić” u Subotici danas je bila arene „Liga malih šampiona”, koja je okupila oko 300 mališana iz predškolskih ustanova.
foto: J.L.
U protekla dva meseca održana su takmičenja u 20 vrtića u Subotici iz kojih su se najbolje ekipe plasirale na gradsko takmičenje. Jednu ekipu činilo je deset članova koji su se takmičili u štafetnom poligonu spretnosti i brzine.
-Svakodnevno praktikujemo vežbe sa decom u grupi. Trčimo, vežbamo, i u dvorištu kada je lepše vreme. Deca su se rado odazvala, mnoga od njih i treniraju. Apelujem na sve mališane da se što više bave sportom, jer sport je zdravlje- kaže Žana Sabo Bulović, vaspitačica vrtića „Palčica” PU „Naša radost”.
Najbolji među mališanima odlaze na državno takmičenje koje će se u septembru održati u Beogradu.
Preporučujemo
U TRCI ZA SKUPŠTINU GRADA PET IZBORNIH LISTA: Pravo glasa ima 125.475 Subotičana
24. 05. 2024. u 11:58
POČELA KONTROLA RADNIH MAŠINA: U Subotici zabranjeno spaljivanje strnjike
23. 05. 2024. u 12:56
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)