DONIRANJE KRVI U PARAĆINU: Nakon praznovanja, 9. maja nova akcija
NAKON izvanredno uspele akcije prikupljanja krvi, održane 26. aprila u prostorijama Ekonomske škole, Crveni krst u Paraćinu priprema već prvu akciju doniranja krvi u maju.
Foto: Z. Rašić
Ona će biti održana u četvrtak, 9. maja, kada se Paraćinci vrate uobičajenim aktivnostima nakon provomajskog i vaskršnjeg praznovanja.
I ovu akciju Crveni krst sprovodi u saradnji sa Zavodom za transfuziju krvi iz Niša. a u Crvenom krstu očekuju da se nastavi ovogodišnji trend rasta broja humanista koji darivanjem krvi spašavaju ljudske živote.
Ova DDK akcija biće održana u prostorijama u prostorijama Crvenog krsta. Uz poziv davaocima, sledi i podsećanje da zdravi i punoletni muškarci krv mogu dati do 65. godine života jednom u tri meseca, a žene jednom u četiri.
Preporučujemo
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)