RADOVI NA ELEKTROMREŽI U PARAĆINU: Više ulica sutra bez električne energije
ZBOG planiranih radova na delu mreže, u utorak, 26. septembra veći broj ulica će sukcesivno ostajati bez struje tokom prepodneva.
Foto: Z. Rašić
Od sedam sati bez struje će biti potrošači u delovima ulica Svetog Save i Kralja Petra Prvog, a od 9 do 10 sati na red dolaze ulice Marije Bursać, Narednika Milunke Savić, deo Ulice Milana Rakića, kao i ulice Marina Držića, Kralja Milutina, Dečanska, Oplenačka, delovi Bregalničke, Stevana Jakovljevića, Tesline i Ustaničke.
Od 10,30 do 11.30 sati snabdevanje strujom će biti prekinuto za potrošače u ulicama i delovima ulica: Knez-Mihajlova, Cara Dušana, Todoara od Stalaća, zatim u Nušićevoj, Milutina Milankovića i u delu Gloždačkog venca.
Preporučujemo
RAZBOJNIŠTVO U PARAĆINU: Udario devojku na ulici, pa joj oteo mobilni
23. 09. 2023. u 13:32
NA PROMOTIVNOM TAKMIČENjU U ROGEJNINGU: “Javorak“ prvi u mešovitoj kategoriji
21. 09. 2023. u 16:51
KOVID HVATA ZALET U PARAĆINU: Stotinu pozitivnih za 19 dana septembra
21. 09. 2023. u 16:52
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)