OD AUTOBUSKIH STAJALIŠTA, DO POZORIŠTA: Novo mesto za radove mladih Kruševljana, autorima nagrada besplatna predstava (VIDEO)
RADOVI mladih Kruševljana, koji su prethodnih meseci bili izloženi na autobuskim stajalištima u Kruševcu biće od sutra u 11 sati u foajeu pozorišta u Kruševcu.
Foto: S.Babović
Originalna izložba, koju su osmislili polaznici radionica Udruženja umetnosti "BukvArt", uz podršku grada, već je postala tradicija u Kruševcu. Svake godine bar po dva puta, osnovci i srednjoškolci svoje radove postavljaju na stajalištima.
Ove godine, izložba je bila otvorena od sredine jula. Projekat udruženja poneo je naziv “Stvarajmo zajedno”, a njegovu relaizaciju pomogli su Lokalni akcioni plan za mlade i Kancelarija za mlade.
Autori radovi su bili đaci Politehničke škole i Gimnazije. Svi oni, kako je najavljeno, biće nagrađeni: dobiće karte za predstavu Kruševačkog pozorišta.
Preporučujemo
GOSTOVANjE MUZEJA GRADA BEOGRADA U GRČKOJ: Izložba ikona "Od Krita do Dunava" u Solunu
14. 12. 2022. u 19:04
AMERIČKA VOJSKA PRIZNALA PRVE GUBITKE Tramp: Iran želi da pregovara, pristao sam na razgovor (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 18:45
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)