HUMANITARNA AKCIJA ZA DOKTORKU ANU: Godišnja priredba Gimnastičkog kluba „Paraćin“
OVOGODIŠNjA priredba paraćinskog gimnastičkog kluba biće održana u subotu, 5. februara i kao i svih prethodnih godina biće humanitarnog karaktera.
Foto GK Paraćin
Oni koji budu želeli da pogledaju ovaj pravi spektakl umesto ulaznice na licu mesta mogu dati donaciju za nastavak lečenja dr Ane Jaćimović u inostranstvu, ili da uplate sredstva na račun i pokažu uplatnicu na ulazu.
Doktorka Ana Jaćimović, podsetimo, već dve godine bori se sa karcinomom debelog creva koji je metastazirao na pluća i druge unutrašnje organe, te više ne može da se operiše. Imala je dve operacije, lečila se na klinikama u Srbiji, kao i u Turskoj, ali se njeno zdravstveno stanje i dalje pogoršava, pa preostaje pregled i mogućnost nastavka lečenja u Beču u Austriji.
Foto: "Budi human"
Sredstva za lečenje ove mlade žene prikupljaju se preko Fondacije „Budi human“, ali trenutno nedostaje oko 6.600. evra za planiranu dalju dijagnostiku u Beču.
Paraćinski GK „Paraćin“ odlučio je zato da tradicionalna godišnja priredba bude namenjena Ani, kako bi se nastavila akcija prikupljanja novca. Publika će u reviji gracioznosti i sportskom umeću ritmičarki moći da uživa u subotu od 16 sati u hali sportova, a ujedno, moći će donacijom da pokaže svoju humanost.
Preporučujemo
HUMANOST NA DELU! Stolar Mile opet oduševio Srbiju - plaćen dug za struju samohranoj majci
20. 01. 2022. u 16:30 >> 17:08
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)