NAJVEĆE PESNIČKO DRUŽENJE: Nastupiće pesnici iz Beograda, Smedereva, Ćuprije...

Zorica Gligorijević

10. 12. 2021. u 09:56

NASTUPIĆE pesnici iz Beograda, Smedereva, Ćuprije, Kragujevca, Lapova, Rače Kragujevačke, Žitkovca, Batočine, Jagodine i Bagrdana

НАЈВЕЋЕ ПЕСНИЧКО ДРУЖЕЊЕ: Наступиће песници из Београда, Смедерева, Ћуприје...

KK Dušan Dačić

Književni klub „Dušan M. Dačić“ iz Bagrdana, u saradnji sa Centrom za kulturu i književnost „Mesopotamija“ i Književnim klubom „Gilgameš” iz Beograda, organizuje najveće pesničko druženje u subotu, 11. decembra, u sali seoske biblioteke „Živko Jevtić“ u Bagrdanu.

Nastupiće pesnici iz Beograda, Smedereva, Ćuprije, Kragujevca, Lapova, Rače Kragujevačke, Žitkovca, Batočine, Jagodine i Bagrdana, a ljubiteljima pisane reči predstaviće se i pesnik, prevodilac, žurnalista, direktor Centra za kulturu „Mesopotamija“ Sabah Al Zubeidi.

Tom prilikom biće promovisan i međunarodni zbornik poezije „Poezija bez granica“, a publici će se svojim stihovima predstaviti autori pesama zastupljenih u zborniku.

Početak u 13 sati.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

VOJISLAV ŠEŠELJ: Moram da saopštim vest koja su mi javili pre nekoliko minuta