ZAVRŠEN PROJEKAT U LOLE RIBARA: Ulepšan drvored obradovao građane Požarevca
GRAĐANE Požarevca obradovalo je efektno uređenje drvoreda u Ulici Lole Ribara, koji vodi od Medicinske škole do Partizanske ulice.
Foto: D. N.
Njegovo uređenje obavljeno je u sklopu projekta obnove desne strane trotoara, koji se sada sastoji od novih behaton ploča. Tom prilikom višegodišnja stabla nisu dirana, već je iznad korenskog dela ostavljen dovoljan zemljani prostor za njihov nesmetan rast. Poseban vizuelni efekat proizveo je tamno crveni malč – dekorativni materijal za zagrtanje biljaka, koji je posut oko podnožja stabala i tako je ukrasio i drvored i celu ulicu.
Preporučujemo
DANI TURIZMA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Besplatan obilazak sedam turističkih lokacija
27. 09. 2021. u 09:05
KNjIŽEVNA NAGRADA "ĐURA ĐUKANOV": Najbolja priča Ivane Miljak Karanfilov
26. 09. 2021. u 15:04
VELIKI STRAH ZAVLADAO U EVROPI Zelenskog upozoravaju: "Ništa ne potpisuj"
EVROPSKI čelnici potajno savetuju ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog da bude oprezan povodom napora Sjedinjenih Država da postignu mirovni sporazum sa Rusijom.
07. 12. 2025. u 08:38
NOVI DETALjI U ISTRAZI, ZAVRŠENO VEŠTAČENjE VOZILA Otkriveno kako je došlo do nesreće u kojoj su poginuli Ana Radović i Aleksandar
OTKRIVENI su novi detalji iz istrage tragične saobraćajne nesreće u kojoj su stradali Ana Radović (20) i Aleksandar Masalušić (37).
07. 12. 2025. u 07:16
DRSKO: Jelisaveta Orašanin BEZ DONjEG VEŠA šeta ulicom (FOTO)
GLUMICA Jelisaveta Orašanin ponovo je privukla svu pažnju kada se pojavila u kombinaciji koja je izazvala pravu buru na mrežama.
06. 12. 2025. u 20:35
Komentari (0)