PREDSTAVA “DESPOT” U PORTI LAZARICE: Istorijska monodrama iz Topole pred publikom u nedelju
ISTORIJSKA monodrama “Despot” o životu i delu despota Stefana Lazarevića igra se u nedelju u 20.30 u porti Crkve Lazarica u Kruševcu.
Foto: KCK
Komad je pripreman u produkciji Udruženja festivala duodrame iz Topole. Tekst je priredio i govori ga Aleksandar Jelenić, dok režiju potpisuje Milić Jovanović, glumac Knjaževsko-srpskog teatra. Izbor muzike uradila je Suzana Jevtović, montažu zvuka Dobrica Andrić, tehničku podršku Dušan Marinković.
Preporučujemo
KULTURNO LETO U VRŠCU: Tri revije filma, izložbe i interaktni programi za decu
30. 07. 2021. u 14:41
ZAVRŠEN TOPLOVOD KROZ ARHEOLOŠKI PARK: Posle mesec dana rekonstrukcije u centru Kruševca
30. 07. 2021. u 14:00
RADIONICE IZ BIOLOGIJE I HEMIJE: Prijave srednjoškolaca do 5. avgusta
30. 07. 2021. u 13:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)