ZAPLENJENO 25 KILOGRAMA MARIHUANE: Uhapšen mladić iz Paraćina

02. 06. 2021. u 15:43

U OKVIRU akcije „Gnev“, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Jagodini zaplenili su 25 kilograma biljne materije za koju se sumnja da je marihuana i uhapsili N. M. (20) iz Paraćina zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

ЗАПЛЕЊЕНО 25 КИЛОГРАМА МАРИХУАНЕ: Ухапшен младић из Параћина

Foto: PU Jagodina

Policija je u kući osumnjičenog u Paraćinu zaplenila 11 kesa sa oko 21,7 kilograma ove materije, dok je u drugoj kući koju koristi osumnjičeni pronađeno oko 3,3 kilograma suve materije za koju se sumnja da je marihuana.

Nađena je i oprema za uzgoj marihuane u veštačkim uslovima, stabilizatori električne energije, ventilacione cevi, kontejneri za rasad, kao i više od 2.000 saksija.

Foto: PU Jagodina

Pronađena materija je, kako se sumnja, bila namenjena daljoj prodaji.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?