DEBAKL U RIMU: Bugarin poražen od 101. igrača na svetu
Bugarski teniser Grigor Dimitrov poražen je u drugom kolu Masters turnira u Rimu, pošto je od njega bolji bio domaći predstavnik, Frančesko Pasaro rezultatom 2:0 (7:5, 6:3).
Foto: AP
Dimitrov koji je trenutno 15. igrač na ATP listi doživeo je debakl od 101. tenisera na svetu.
Njihov duel trajao je "samo" 105 minuta i pokazao je sve mane u igri Dimitrova, iako je bio favorit, ne samo u ovom duelu, nego i na celom turniru.
Pasaro je u glavni žreb ušao kao dobitnik specijalne pozivnice i napravio je najveće iznenađenje dosadašnjeg toka turnira u Rimu.
FOTO: Tanjug/AP/Rebecca Blackwell
Imao je čak 14 brejk lopti. što dovoljno govori o servisu i igri Dimitrova, od kojih je četiri iskoristio.
Pasaro će u trećem kolu igrati protiv pobednika duela između 24. tenisera sveta Rusa Karena Hačanova i 135. Argentinca Romana Andresa Buručage.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
SRBIN JE PRECRTAN! Juventus pronašao zamenu od 85 miliona evra za Dušana Vlahovića
09. 05. 2025. u 09:51
SANDRA BUNDIĆ PRVAKINjA SVETA U KARATEU: Ponos Zrenjanina i cele Srbije!
08. 05. 2025. u 22:40
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)