"IZNENADIO SAM SE": Alkaraz stao pred novinare i sve zatekao izjavom na Završnom mastersu

14. 11. 2024. u 08:53

Španski teniser Karlos Alkaraz savladao je Andreja Rubljova 2:0 (6:3, 7:6) i ostao u trci za polufinale Završnog mastersa, a nakon toga govorio je za medije.

ИЗНЕНАДИО САМ СЕ: Алкараз стао пред новинаре и све затекао изјавом на Завршном мастерсу

FOTO: Tanjug/AP

Alkaraz nije krio da je iznenadio sebe nivoom igre.

 - Da, mnogo. Iznenadio sam sebe kako sam igrao sa osnovne linije i servirao. Bio sam zaista miran, pokušao sam da ostanem fokusiran na svoju igru i zaboravim na to da se ne osećam dobro, da sam bolestan, sve te stvari. Kada izađete na teren, morate da zaboravite sve sa čim se borite van terena. Pokušavajte da se fokusirate na forhende i bekhende. Da napravite dobru taktiku. Mislim da sam prošao prilično dobro. Iznenadio sam sebe - rekao je Alkaraz.

Alkaraz će u poslednjem kolu grupne faze igrati protiv Aleksandra Zvereva.

Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

SPREMA SE NAJSTRAŠNIJI UDAR? Amerikanci rasporedili avione, svet drhti i čeka rasplet