MAŠA OTKRILA SVE! Šarapova o tome kako je otišla na večeru sa Novakom Đokovićem
NEKADAŠNjA ruska teniserka, Marija Šarapovića otkrila je detalje zajedničkog ručka sa Novakom Đokovićem.
Profimedia
Nekada prva teniserka planete karijeru je završila 2020. godine, a oduvek je sa Novakom gajila prijateljske odnose.
Šarapova je otkrila detalj iz 2008. godine. Novak je tada osvojio prvi Australijan open, a potom su igrali egzibiciju u Indijan Velsu, kada joj je Novak ponudio opkladu - ukoliko pobedi moraju na večeru.
- Mnogo mi je smešna ta priča sa Novakom. Ne sećam se šta je bila opklada, ali je rekao ako je dobije, onda moramo da idemo na večeru. Pristala sam da se kladim jer sam mislila da od večere svakako nema ništa. Pobedio je i rekao: "Idemo na večeru!" - počela je Šarapova, pa nastavila:
- Na večeri mi je pitao i da se slikamo. To mi je bilo baš smešno. Sada ga poznajem jako dobro i neverovatno je videti koliko je strastven. Fascinantno je kako je dugovečan, u kojim godinama osvaja turnire. Neverovatno je kako se ophodi prema svom telu i kako se priprema - rekla je Šarapova.
BONUS VIDEO: DOČEK ZA PAMĆENjE: Zajedničko uživanje košarkaša Srbije i navijača
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"TUŽNO JE ŠTO JE ĐOKOVIĆ I DALjE NAJBOLjI": Englezi ne mogu Novaku da oproste dve stvari
27. 09. 2023. u 14:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NORVEŠKA BAJKA JE ZAVRŠENA! Džud Belingem odveo Englesku u polufinale Svetskog prvenstva
Fudbaleri Engleske nakon produžetaka izbacili su Norvešku sa Mundijala (2:1) i plasirali se u polufinale.
12. 07. 2026. u 01:48
PARTIZAN ZAVRŠIO PLEJMEJKERA! Bivši saigrač Miloša Teodosića oblači crno-beli dres
Doskorašnji košarkaš Virtusa, Alesandro Pajola, uskoro će postati novi košarkaš Partizana.
11. 07. 2026. u 20:46
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (0)