ĐOKOVIĆ SA DRUGE PLANETE: Slavni Hrvat i čuvena Francuskinja impresionirani Novakom
NE prestaje teniski svet da se divi podvigu Novaka Đokovića na Australijan openu.
Tanjug/AP
Sa rupturom butnog mišića od tri centimetra, srpski teniser je pokorio Melburn sa jednim izgubljenim setom, stigao do 22. grend slem krune i rekordne, desete titule na prvog grend slemu u godini. Stizali su ovih dana pozitivni komentari sa svih meridijana planete, a kako se čini, nastaviće da stižu i u narednim danima.
- Ne, on dolazi sa druge planete... Stvarno sam srećna što živim u eri tenisa u kojoj su Novak, Rodžer i Rafa. Nadam se ipak da će Rafa moći da se bori sa Novakom za 23. grend slem, to bi bilo neverovatno - rekla je Francuskinja Aliz Korne.
Sličan rezon, imao je i Mario Ančić, nekadašnji hrvatski teniser koji je istakao da u ovom trenutku nema dilemu ko je najbolji igrač "belog" sporta u istoriji.
- Da se danas podvuče crta, to bi bio Đoković. Rezultati to potvrđuju. Izjednačeni su po osvojenim Grend slemovima, ali Đoković ima bolji učinak s Rafom, ima više Grend slem finala, osvojio je sve Masterse dva puta, pa završni Masters šest puta, a Rafa nijednom - kazao je Ančić za "Sportklub".
Bonus video: NOVAKU JE JOŠ SAMO OVO OSTALO - Sa ovih pet stvari Đoković će biti nedostižan za sve
Preporučujemo
RUSIJA TUGUJE: U ratu sa Ukrajincima poginuo evropski vicešampion
02. 02. 2023. u 10:51
HRVAT ZAČEPIO USTA ZAPADU: Novak Đoković je GOAT, ne cenite ga kao Federera i Nadala
02. 02. 2023. u 12:51
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)