NAVRATILOVA O SRAMNOM POTEZU VIMBLDONA: Izbacivanje Rusa i Belorusa neće rešiti problem, Englezi preterali
LEGENDA svetskog tenisa Martina Navratilova kritikovala je odluku Vimbldona da suspenduje ruske i beloruske igrače sa predstojećeg takmičenja.
FOTO: EPA
- Politika uništava tenis. Izbacivanje Rusa i Belorusa nije način da se reši problem, Englezi su ovim potezom otišli predaleko. Potpuno pogrešna odluka i to nikome neće pomoći - istakla je Navratilova.
Naturalizovana Amerikanka češkog porekla je rekorderka u broju singl titula na Vimbldonu, računajući i Open eru i prethodni period, sa devet trofeja. Osim toga ima i sedam titula u dublu i četiri u miksu
Preporučujemo
UŽASNO: Mlada košarkašica upucana 10 puta, lekari je odmah podvrgli operacijama
22. 04. 2022. u 10:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za petak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
24. 07. 2026. u 06:30
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (2)