NAJSREĆNIJE DETE NA SVETU: Novak poklonio šampionski reket preslatkoj devojčici sa transparentom (FOTO/VIDEO)
NAJBOLjI teniser sveta svih vremena novak Đoković opet je, kao posle finala Rolan Garosa, obradovao jednog od svojih najmlađih navijača.
FOTO: AP
Posle pobede nad Mateom Beretinijem u finalu Vimbldona, kojom je ispisao istoriju sporta, Nole je poklonio reket devojčici jedva malo većoj od rekvizita čiji je ponosni vlasnik postala.
Ona je ceo meč držala plakat na kome je od početnih slova Novakovog imena nabrojala njegove vrline.
- Number 1, Outstanding, Victorious, Ambituous, Kissaable (Broj 1, izvanredan, pobedonosan, ambiciozan, ljubljiv) - stajalo je u poruci na engleskom jeziku.
foto: Tviter printskrin
Preporučujemo
TO MOŽE SAMO NOVAK VELIKOG SRCA: Kako je na Vimbldonu nastao selfi sa šampionom (VIDEO)
11. 07. 2021. u 19:39
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (3)