VATERPOLO SVETSKA LIGA: Srbija bolja od Francuske, u nedelju za peto mesto
Vaterpolosti Srbije savladali su Francusku 10:6 (3:3, 1:1, 3:1, 3:1) u razigravanju za plasman od petog do osmog mesta u Svetskoj ligi.
foto: EPA
Prve dve četvrtine Francuzi, koje sa klupe predvodi nekadašnji reprezentativac SR Jugoslavije Nenad Vukanić, držali su egal, ali u nastavku je kvalitet došao do izražaja i Srbija je rutinski privela meč kraju.
Izabranici Dejana Savića će u nedelju u borbi za peto mesto igrati sa boljim iz duela Mađarska - Hrvatska, koji se igra kasnije.
Kasnije su na programu i polufinalni dueli u kojima se sastaju Crna Gora - Italija i Španija - Grčka.
Pratite Novosti sport i na Fejsbuku
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
28. 02. 2026. u 07:00
DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!
Najnovije vesti vezane za rat koji je otpočeo na Bliskom istoku, a napad na Iran bio je okidač za to, tiču se Svetskog prvenstva u fudbalu čiji su domaćin i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 22:46 >> 23:00
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (1)