SREBRO I BRONZA VREDNI KAO ZLATO: Veliki uspeh najmlađih karatista paraćinske „Crnice“
KUP uže Srbije za poletarce, pionire i nade, održan u Čačku, doneo je ogromnu radost najmlađim karatistima KK „Crnica“ iz Paraćina.
Foto: Fejsbu/Krate klub "Crnica"
Drugo i dva treća mesta za mlade takmičare odličan su rezultat, pa su njihove medalje zablistale kao zlatne.
Srebrno odličje osvojio je Vanja Veljković, dok se se Maksim Milojković i Pavle Petrović okitili bronzom. Osvojeni medaljama njih trojica su se ujedno kvalifikovali za predstojeći Kup Srbije, naglašavaju u Karate klubu "Crnica".
Preporučujemo
HRVATI BEŽALI OD OSVETE SRBA! Panika na auto-putu zbog navijača (VIDEO)
07. 02. 2026. u 16:34 >> 17:09
KERIK VODI JUNAJTED U LIGU ŠAMPIONA? Crveni đavoli "lete" nakon smene trenera, ali ako neko zna kako da ih pobedi to je Totenhem
MANČESTER junajted dočekuje Totenhem u derbiju 25. kola Premijer lige (13.30), sa jasnom namerom da nastavi pobedničku seriju pod vođstvom Majkla Karika, dok Sparsi na "Old traford" dolaze u promenljivoj formi, ali osokoljeni skorijim istorijatom međusobnih duela ovih ekipa.
07. 02. 2026. u 07:20
HRVATI BEŽALI OD OSVETE SRBA! Panika na auto-putu zbog navijača (VIDEO)
Otkako su navijači Hajduka, Torcida Split, napali kod aerodoroma u Tuzli Zvezdine pristalice iz Republike Srpske, koje su se vraćale iz Švedske, sa meča Lige Evrope protiv Malmea, hrvatski huligani baš i ne spavaju mirno.
07. 02. 2026. u 16:34 >> 17:09
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)