"DELFINI" SA "FURIJOM": Mladi vaterpolisti sutra protiv Španije startuju na juniorskom Svetskom prvenstvu u Zagrebu

Slobodan Krstović

13. 06. 2025. u 23:05

MLADI vaterpolisti sutra (20.30) u prvom kolu grupe B protiv Španije startuju na juniorskom SP (do 20 godina) u Zagrebu. Puleni Miloša Korolije u nedelju (16.00) igraju sa Grčkom, a u ponedeljak (16.00) sa Italijom. Prve dve selekcije plasiraće se direktno u četrtfinale, dok će treća i četvrta u osminifinala za plasman među osam najboljih boriti sa prvoplasiranim selekcijama iz grupa C, D, E i F iz druge divizije.

ДЕЛФИНИ СА ФУРИЈОМ: Млади ватерполисти сутра против Шпаније стартују на јуниорском Светском првенству у Загребу

Miloš Korolija / Foto M. Vukadinović

Boje Srbije braniće: David Dimković, Vuk Čonkić, Miljan Đokanović, Uroš Adamović, Andrija Jauković, Kosta Bodiroga, Vuk Anđelić, Strahinja Nešković (Partizan), Relja Dankovića, Rodoljub Gajić (Crvena zvezda), Mihajlo Gošić, Filip Novaković (Šabac), Luka Gladović, Strahinja Krstić(Novi Beograd) i Vuk Kojić (Valis).

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

IZBOLA MUŽA JER JE PSOVAO TELEVIZOR! Lekari hitne pomoći nisu mogli da veruju šta se desilo