UBEDLJIVI KRALJEVČANI I VRNJČANI: Pobede rukmetaša Metalca i Goč-Merkura
Minulog vikenda, u 18. kolu Super B lige, grupa „Istok-Zapad“, pobede su ostvarili i rukometaši Metalca iz Kraljeva i Goč-Merkura iz Vrnjačke Banje.
ZK SBRL
Kraljevčani su pred svojim navijačima u novoj hali sportova kraj Ibra sa 32:23 (18:7) ubedljivo savladali Zlatar i sačuvali lidersku poziciju na tabeli. U narednom, 19. kolu kolu, očekuje ih derbi sezone u Negotinu protiv domaćeg Hajduk Veljka, drugoplasiranog na tabeli sa bodom zaostatka u odnosu na Metalac.
Na gostovanju u Priboju istoimenoj ekipi vrnjački Goč-Merkur zabeležio je siguran trijumf 35:28 (17:14), a u narednom kolu očekuja ga putovanje na megdan Loznici.
Preporučujemo
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)