TREĆI TRIJUMF METALCA: Kraljevački rukometaši uspešni na startu nove sezone

Goran Ćirović

07. 10. 2024. u 11:37

Rukometaši kraljevačkog Metalca uspešno su otvorili novu sezonu ostvarivši tri pobede u isto toliko utakmica.

ТРЕЋИ ТРИЈУМФ МЕТАЛЦА: Краљевачки рукометаши успешни на старту нове сезоне

priv.arhiva

U trećem kolu Super B lige, grupa „Istok-Zapad“, Metalac je pred svojim navijačima u novoj hali sportova kraj Ibra sa ubedljivih 32:22 (16:9) savladao ekipu Priboja.

Sa maksimalnim učinkom Kraljevčani se trenutno nalaze na deobi liderske pozicije na tabeli, a u narednom, 4. kolu, očekuje ih još jedan meč na svom terenu i to protiv Jastepca iz Blaca.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

Stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima je stub zdravstva