BODOVI IMPERATIV: Vaterpolisti Novog Beograda protiv Marselja u 2. kolu Top 8 faze Lige šampiona

С. Р.

18. 03. 2024. u 23:01

VATERPOLISTI Novog Beograda sa bremenom favorita putuju na noge Marselju u drugom kolu grupe A Top 8 faze Lige šampiona. "Vukovi" su i te kako svesni da kiksa ne sme da bude u današnjem susretu (20.00) na Azurnoj obali, na putu ka novom plasmanu na završni turnir na Malti (7-9. jun).

БОДОВИ ИМПЕРАТИВ: Ватерполисти Новог Београда против Марсеља у 2. колу Топ 8 фазе Лиге шампиона

FOTO: M. Vukadinović

- Očekuje nas najteža utakmica u ovom periodu, jer je ekipa Marselja veoma jak protivnik, odlično selektirana, koju predvodi naš Andrija Prlainović, od koga dosta toga zavisi u njihovoj igri i zato se maksimalno spremamo za veoma teško gostovanje - analazira šef stručnog štaba naše ekipe Živko Gocić.

Novobeograđani će biti lišeni usluga srpskog reprezentativca Đorđa Vučinića zbog povrede ramena.

- Pokušaćemo da uradimo sve ono što je do nas, odnosno da našu igru dovedemo do optimalnog nivoa. Daćemo sve od sebe i nadam se da, ako tako bude bilo, možemo da očekujemo pobedu, jer iako respektujemo Marselj, imamo stvarno dobar tim i verujem da ćemo to i pokazati i na ovom gostovanju u Francuskoj - povukao je Gocić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

Bledilo, glavobolja i manjak snage: Evo šta može da stoji iza ovih problema