FANTASTIČAN USPEH ZA SRPSKO PLIVANJE: Anja Crevar četvrta na svetu!

Tanjug

18. 02. 2024. u 18:44

SRPSKA plivačica Anja Crevar osvojila je ove nedelje četvrto mesto u finalu trke 400 metara mešovito na Svetskom prvenstvu u Dohi.

ФАНТАСТИЧАН УСПЕХ ЗА СРПСКО ПЛИВАЊЕ: Ања Цревар четврта на свету!

Ova 23-godišnjakinja iz Pančeva u finalu planetarne smotre dužinu od 400 metara isplivala je za četiri minuta, 38 sekundi i 93 stotinke.

Zlatnu medalju osvojila je Britanka Freja Konstans Kolber (4:37.14). Srebrna medalja je pripala Anastasiji Gorbenko iz Izraela (4:37.36), dok je bronzano odličje osvojila Italijanka Sara Frančeski (4:37.86).

Anja Crevar je u Dohi pre nekoliko dana osvojila deveto mesto u disciplini 200 metara delfin stilom.

BONUS VIDEO: "Delije" poslale poruku Rusiji na meču Crvena zvezda - Voždovac