VAKIFBANKA LAKO SA MILUZOM: Evropski prvak u petom kolu grupe C Lige šampiona u gostima preslišao Francuskinje

Slobodan Krstović

10. 01. 2024. u 14:58

ODBOJKAŠICE Vakifbanke (Bianka Buša nije ulazila u igru) su u petom kolu grupe A Lige šampiona u Miluzu lako savladale domaću francusku ekipu sa 3:0 (25:22, 25:20, 25:17).

ВАКИФБАНКА ЛАКО СА МИЛУЗОМ: Европски првак у петом колу групе Ц Лиге шампиона у гостима преслишао Францускиње

Foto: Profimedia

Igračice Jedinstva iz Stare Pazove večeras (19.00)  u Rumi igraju sa Milanom, koje predvode Paola Egonu i naša Teodora Pušić.

U poslednjem kolu, 16. januara, Jedinstvo će se u Miluzu sa domaćom ekipom boriti za treće mesto, koje donosti ostanak u Evropi.

TABELA: Milano 12, Vakifbank 12, Jedinstvo 2, Miluz 1 bod.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

NBA ŠOK! Nikola Jokić opet povređen!