ĆERKA SLAVNOG ROKERA OSVOJILA OLIMPIJSKU MEDALJU: DŽesiki Springstin pripalo srebro u konjičkom sportu (FOTO)

07. 08. 2021. u 21:37

ĆERKA legendarnog američkog rokera Brusa Springstina, Džesika, osvojila je srebrnu medalju u timskom finalu konjičkog sporta.

ЋЕРКА СЛАВНОГ РОКЕРА ОСВОЈИЛА ОЛИМПИЈСКУ МЕДАЉУ: Џесики Спрингстин припало сребро у коњичком спорту (ФОТО)

EPA-EFE/NIC BOTHMA

U borbi za zlatnu medalju, američki tim bio je sporiji od švedskog koji je stazu savladao za 122.90 sekundi, sekundu i tri desetinke brže od američke ekipe.

- Žao mi je što sam u preliminarnoj fazi napravila četiri greške. Zbog toga smo i došli u situaciju da imamo „džamp of“ sa Švedskom. Međutim, u toj odlučujućoj fazi je sve bilo savršeno. Šveđani su bili brži, ali mislim da nemamo šta sebi da zamerimo - izjavila je Džesika, kojoj je ovo bilo prvi učešće na Olimpijskim igrama.

Zlatnu medalju Švedskoj doneli su Henrik Von Ekerman, Malin Barnjar Jonson i Peder Frederiskon. Bronza je pripala ekipi Belgije.