OPROŠTAJ OD ABA 2 LIGE: KK Vršac Meridijanbet večeras dočekuje Borac iz Banja Luke
KOŠARKAŠI Vršac Meridianbeta večeras u 18 časova u Centru „Milenijum“ igraju poslednji meč ABA 2 lige u ovoj sezoni, protiv Borca iz Banja Luke.
Foto: M.Živković
Za Vrščane ovaj meč nema rezultatski značaj, jer se nalaze na pretposlednjem mestu na tabeli, ali svakako žele da se pred svojom publikom pobedom oproste od regionalne lige.
-Borac je dokazao da može da igra sa svima, tako da očekujemo dobar meč. S obzirom na to da nam je poslednja utakmica u ABA 2 ligi, treba da je gledamo kao dobru pripremu za ono što nam sledi u Košarkaškoj ligi Srbije – kaže mladi košarkaš Vanja Tašlić.
Utakmica će biti humanitarnog karaktera – na ulazu u halu nalaziće se kutija za prikupljanje pomoći u lečenju sugrađanke Dragane Stjepanović.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMAĆIN ŽELI ISTORIJSKI POČETAK: Kanada juri prvenac na Mundijalima, Bosna se neće predati bez velike borbe
UTAKMICOM u Torontu na "BMO fildu" počinje takmičenje u grupi "B" Svetskog prvenstva, a domaća selekcija Kanade dočekaće reprezentaciju Bosne i Hercegovine u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na konačan rasplet u grupi.
12. 06. 2026. u 07:00
POTRES! Hrvatska izbačena sa Svetskog prvenstva
POGLED celog sveta uperena je u Ameriku, Kanadu i Meksiko, a dok traje Svetsko prvenstvo u fudbalu stižu neočekivane vesti.
12. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)