"LJUDI, DA VAM KAŽEM..." Nikola Jokić odigrao utakmicu života, pa oduševio Amere (VIDEO)
NIKOLA Jokić je još jednom potvrdio da je najbolji košarkaš današnjice. On je u pobedi Denvera nad Finiksom (149:141 posle produžetaka) izašao pred medije.
Printskrin/Iks/PFTCommenter
Centar iz Sombora ispisao je istoriju. Imao tripl-dabl kakav pre njega nije imao niko. Ubacio je 31 poen, uz 21 skok i čak 22 asistencije.
Postao je Jokić prvi u istoriji NBA lige koji je meč završio sa 30/20/20 tripl-dablom, a po završetku utakmice nije krio emocije.
- Nismo dobro igrali protiv Sakramenta i mislim da smo našli način da pobedimo, bio je ovo meč na veliki broj poena, oba tima su šutirala izuzetno dobro i mislim da je jednostavno samo bilo takvo veče - rekao je Jokić, pa se dotakao i svog tripl-dabla, te dao izjavu koja će se prepričavati i pamtiti:
- Da vam kažem ljudi, mislim da ću ovo nekada pogledati i videti kao neku svoju zaostavštinu koja će ostati tu kada završim svoju karijeru. Sada kada imam utakmice na svaka dva dana samo gledam kako da se odmorim i oporavim se.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
JELENA DOKIĆ IMA TUMOR! Slavna teniserka iz bolnice poslala potresnu poruku
05. 12. 2025. u 08:56
CRNA NOĆ SRBA! Debakl Tristana Vukčevića, Rajaković primio koš sa zvukom sirene
05. 12. 2025. u 08:10
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)