BUGARIN OBELEŽIO KOLO U EVROLIGI: On je MVP
KOŠARKAŠ Olimpijakosa Saša Vezenkov proglašen je za najkorisnijeg (MVP) 25. kola Evrolige, saopšteno je danas iz sedišta takmičenja.
Foto: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC
Bugarin je predvodio pirejske crveno-bele ka pobedi u Parizu rezultatom 90:73 sa indeksom korisnosti 30.
On je postigao 23 poena (4/5 dvojke, 3/5 trojke, 6/6 slobodna bacanja) i imao šest skokova i dve asistencije.
Vezenkovu je ovo peta nagrada za najkorisnijeg igrača kola u tekućoj sezoni i veliki je favorit da bude proglašen za najkorisnijeg igrača Evrolige u osnovnom toku sezone i tako ponovi uspeh iz 2023. godine.
Na večnoj listi se krilni centar sa 14 MVP nagrada za najboljeg u kolu zaostaje samo za Nandom De Koloom (16) i Šejnom Larkinom (17).
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
MILIONI, AVIONI! Rusija gleda i ne veruje: Dejan Stanković doveo transfer bombu!
06. 02. 2025. u 12:22
NBA "LUDNICA"! Šok-transfer Luke Dončića je "ništa" naspram onog što se sprema!
05. 02. 2025. u 14:38
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
RUSI SE OVOME NISU NADALI: Pola Rusije besno zbog onog što se desilo u Beogradu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
23. 02. 2026. u 20:02
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)