BUREK I JOGURT, PA PRAVAC NBA: Jokić uoči puta za Denver u somborskoj pekari "dopunio baterije"
UČENICE srednje medicinske škole, na velikom odmoru, u duštvu trostrukog MVP igrača najjače košarkaške lige na svetu
FOTO: Privatna arhiva
Poznata je ljubav slavnog srpskog košarkaša Nikole Jokića prema bureku, koju mora da obuzdava u Denveru, ali ne i u rodnom Somboru, gde rado svraća u pekare. U jednoj od njih su ga, dan pre povratka u Ameriku i obavezema u Nagetsima, zatekle dve učenice Srednje medicinske škole koje su u pauzi između časova, na velikom odmoru došle da se okrepe čuvenim somborskim pecivima.
- Bile smo oduševljene kad smo ga videle. Naravno da smo ga poznale, njega svako poznaje, a i ne možeš da ga ne zapaziš, jer niko u Somboru nije tako visok kao on. Kupio je burek, đevrek i jogurt - priča nam jedna od učenica koja je "Novostima" i ustupila ovu ekskluzivnu fotografiju.
Nisu, priznaje nam, imale hrabrosti ga zamole da se s njim fotografišu, ali su ga krišom, za uspomenu, uslikale.
Nova sezona u NBA počinje 22. oktobra, a trostruki MVP najjače košarkaške lige na svetu je posle osvajanja bronze na OI u Parizu iskoristio vreme da se odmori i "dopuni baterije" pred izazove koji ga očekuju na parketu.
Opširnije, sutra u štampanom izdanju "Novosti".
Preporučujemo
TRAGEDIJA! Upucane najmanje četiri osobe posle meča na Svetskom prvenstvu
28. 06. 2026. u 09:54
CEO EGIPAT U ŠOKU: Fudbalski savez objavio šta se dešava sa Mohamedom Salahom
28. 06. 2026. u 08:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KOLUMBIJA I PORTUGAL "RAZOČARALI": Južnoamerikanci završili prvi u grupi, Ronaldo i ekipa idu na Hrvate!
Fudbaleri Portugala i Kolumbije remizirali su 0:0 u okviru 3. kola grupne faze.
28. 06. 2026. u 03:30 >> 01:26
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (2)