GOTOVO JE! KK Partizan završio dva pojačanja, srpski duo od naredne sezone u crno-belim bojama
Košarkaški klub Partizan doveo je dva nova igrača, u pitanju je srpski duo. Mario Nakić i Mitar Bošnjaković su novi igrači beogradskih crno-belih.
M. Vukadinović
Kako piše ''Telesport'' rođeni Novosađanin Mitar Bošnjaković postao je člana Reala sa 15 godina. U jednom trenutku Ćus Mateo mu je dao priliku da trenira i sa prvim timom, a Eurohoops ga uvrstio među pet najtalentovanijiv košarkaša 2006. godišta. Bošnjaković je dodatno dospeo u žižu interesovanja kada je osvojio zlatno odličje sa juniorskom reprezentacijom, a svoj profesionalni put započinje u Partizanu.
Takođe, ugovor sa Partizanom je potpisao i Mario Nakić, koji je dogovorio dvogodišnju saradnju.
BONUS VIDEO: JA TE VOLIM, SRBIJO! Srpski navijači pred olimpijski meč košarkašica sa Kinom
Preporučujemo
ILIĆ ZAVRŠIO DRUMSKU TRKU: Srpski biciklista 64. na Olimpijskim igrama
03. 08. 2024. u 18:38
BILO JE NAPETO! Srbija pobedila Južni Sudan na Olimpijskim igrama, sad kreću mečevi na ispadanje!
03. 08. 2024. u 22:53 >> 21:49
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ŠOK: Argentinu izbacuju sa Svetskog prvenstva, Mesi ostaje bez Mundijala?! Veliki skandal potresa zemlju!
NOVE pravne zavrzlame mogle bi da obeleže Svetsko prvenstvo u fudbalu.
14. 12. 2025. u 13:06
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)