BOMBA JE EKSPLODIRALA! Partizan u ponoć objavio ono što su svi čekali
Klubovi iz NBA lige imali su rok do ponoći da pošalju ponudu plejmejkeru Karliku Džonsu i izvesno je da to nisu uradili, tako da će reprezentativac Južnog Sudana i definitivno postati član Partizana.
FOTO: M. Vukadinović
To je na Tviteru potvrdio i predsednik kluba Ostoja Mijailović koji se oglasio nakon što je u Humskoj došao toliko čekani 26. jul.
"Eto, prošlo je 12 da bi po novom za nas ipak ostalo 11. Ali radimo i dalje", napisao je Ostoja Mijailović citirajući "laku noooć", sada već legendarnu rečenicu Novaka Đokovića sa Vimbldona, za lepše snove navijača Partizana.
Džons je inače još mnogo ranije u julu potpisao ugovor sa Partizanom, međutim posle njegove blistave partije u dresu Južnog Sudana protiv SAD, kada je upisao tripl-dabl (15 poena, 11 skokova i 11 asistencija), pojavila se informacija da može da "izađe" iz ugovora u slučaju ponude iz NBA. Klubovi iz najjače lige zvanično više nemaju pravo da ga "ukradu" Partizanu, jer je njegov ugovor postao važeći i sada ne može tek tako da "izađe" iz njega.
Malo posle Ostoje Mijailovića oglasio se i sam Džons koji je svojom objavom na Instagramu bacio Grobare u trans.
Podsetimo, Karlik Džons je rođen u Sinsinatiju, ima 26 godina, a nakon koledž karijere u Radfordu i Luivilu nije draftovan. Ipak Dalas mu je dao šansu u svom razvojnom timu, zatim je odigrao tri meča za Dalas, dva za Denver i sedam za Čikago, ukupno 12 NBA utakmica. Očigledno mu jue dosadilo da čeka pravu šansu i sada je rešio da dođe u Evropu.
Preporučujemo
ALEKSA OTIŠAO IZ PARTIZANA: Emotivan oproštaj srpskog reprezentativca od crno-belih
25. 07. 2024. u 12:26
GOTOVO JE! Partizan dogovorio pojačanje koje se sa nestpljenjem čekalo
23. 07. 2024. u 14:41
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)