NIKOLA MORA NA OPERACIJU: Najnovije vesti o NBA Srbinu koji je doživeo frakturu
Srpski košarkaš Nikola Đurišić doživeo je povredu u meču Atlanta hoksa i San Antonio sparsa u okviru NBA letnje lige, a sada se oglasio njegov menadžer Miško Ražnatović i otkrio stanje povrede, kao i dužinu oporavka.
Foto Pixabay free images
Ražnatović je istao da će mladi košarkaš biti podvrgnut operaciji tokom ove nedelje, kao i da je planirano da oporavak traje do kraja septembra. Đurišić, sada je otkriveno, doživeo je frakturu metatarzalne kosti.
Metatarzalne kosti, njih pet, nalaze se između članaka nožnih prstiju (tik iznad njih) i kosti nogu. Posle operacije, koja ponekad nije neophodna, ali u Đurišićevom slučaju jeste, povratak u takmičarske aktivnosti se vrši postepeno, u zavisnosti od vrste frakture i ličnog perioda rekovalescencije.
Đurišić je izabran kao 43. pik na ovogodišnjem NBA draftu, a u letnjoj ligi je do sada imao neke vrlo zapažene partije.
BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)