"ŽELIMO ZLATNU MEDALJU!" Zvezda Denvera jedva čeka Olimpijske igre
Jedna od njavećih zvezda Denver Nagetsa i NBA lige Džamal Marej najvio je da će igrati za selekciju Kanade na predstojećim Olimpjiskim igrama u Parizu i da veruje da ekipa može da se okiti zlatnom medljom. Istog mišljenja je i zvezda Oklahoma Siti Tandersa Šej Gildžes-Aleksandar.
FOTO: Tanjug/AP
On je reako da mu je velika čast da bude deo te ekipe, kao i da je uživao gledajući ih kako osvajaju medalju u Manili.
- Uzbuđen sam što sam tamo. Imamo sjajan tim, bilo je sjajno gledati ih kako osvajaju medalju. Nadamo se da ćemo moći da idemo svojim putem i osvojimo zlato ovog leta. Uzbuđen sam što vidim grupu koju imamo. Imamo toliko potcenjenih momaka u timu na koje zapravo ne obraćate pažnju, koji mogu da utiču na igru na mnogo načina - rekao je Džamal Marej.
Ništa manje nije ambiciozan ni njegov reprezentativni saigrač i zvezda Oklahoma Siti Tandersa Šej Gildžes-Aleksandar.
- Ne, uopšte se ne brinem, na kraju krajeva, oni su košarkaši. Možda su jedni od najboljih na svetu, ali naš tim ima i neke od najboljih na svetu i ne plašimo se nijednog od njih. Igramo ih cele godine u NBA. Isti su košarkaši. Oni se znoje i krvare baš kao i mi i lopta će se prevrnuti i na kraju noći saznaćete ko je bolji tim. Bilo da igrate SAD ili Litvaniju, da li igrate Španiju, na to se sve svodi. Dakle, za nas nema razlike - rekao je Šej Gildžes-Aleksander.
Reprezentacija Kanade će na olimpijskom turniru igrati u grupi A sa selekcijom Australije, kao i pobednicima kvalifkacionih turnira u Valnsiji i Atini.
BONUS VIDEO: Košarkašice Mege osvojile Kup pobedom nad Partizanom
Preporučujemo
OGLASILE SE DELIJE PRED OLIMPIJAKOS: "Da im ne damo luksuz da vide prazne stolice"
04. 04. 2024. u 17:00
"NEMA OPUŠTANjA, MORAMO DA POBEDIMO": Trener Crvene zvezde pred meč sa Olimpijakosom
04. 04. 2024. u 11:51
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)