DERBI U SRPSKOJ ATINI: Košarkašice Kraljeve gostuju Vojvodini
Posle kraće pauze zbog novogodišnjih i božićnih praznika, utakmicama 12. kola nastavlja se i nacionalni šampionat za košarkašice.
G.Šljivić
Derbi prvog kola drugog dela sezone Prve ženske lige Srbije biće odigran sutra (17.00) u Novom Sadu između domaće Vojvodine 021 i ŽKK Kraljevo. U ovaj meč kraljevačke „malene“ ulaze jače za plejmerjkera Valesku Perez iz Venecuele koja se nakon reprezentativnih obaveza konačno priključila ekipi.
Kraljevčanke se nalaze na deobi drugog mesta sa devet dosadašnjih pobeda i dva poraza, dok su domaće košarkašice u prvom delu sezone zabeležile šest pobeda i pet poraza i trenutno na tabeli zauzimaju šesto mesto.
Preporučujemo
SLAVLjE RIBNICE U NOVOM SADU: Odigrano 23. kolo odbojkaške Prve lige Srbije
23. 03. 2026. u 11:38
"OVO JE IRITANTNO"! Oglasio se Karlos Alkaraz nakon eliminacije u Majamiju
23. 03. 2026. u 11:20
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)