KOŠARKAŠI Partizana u 21. kolu regionalne ABA lige priredili su nestvaran preokret protiv večitog rivala Crvene zvezde. Spektakularna utakmica u "Štark areni" završena je rezultatom 92:81 u korist parnog valjka, uprkos tome što su crveno-beli imali i ogromnih +20 u drugoj četvrtini.

Komentari (8)

Vladimir

13.03.2023. 22:51

Sramota od lige,peti faul Kampaca ni Obradović nebi svirao, Lesor ni tehničku a zaslužio isključenje,iz aviona se vidi da franjevci moraju da osvoje Aba ligu

Sneki

13.03.2023. 23:32

@Vladimir - Prvo Vladimire nauči pravopis,reč nebi se piše odvojeno tj.ne bi.Franjevci su više želeli pobedu,a za poraz je kriv vaš konjski repić

dragan75

13.03.2023. 22:58

Ovo je sramota teska za zvezdu I klub. Vise nisu ni za beogradsku ligu. Ovo sto je covic doveo nema karakter niti su stabilni igraci. Sve zvezde zamisljene a kad se igra za tim onda su tako jadni ....ovo je zlo pravo

Vladimir

13.03.2023. 23:18

Sudije ukrale derbi, sta su svirali u korist partizana je strasno, kakve faulove kampacu... A drugo mentalitet igraca je ravan 0. Da izgubis 30 razlike za poluvreme... A uzimas tolke pare, to je nezamiivo